Şantiyede Konteyner Tamiri

Şantiyeler ülkemizin en önemli geçim kaynaklarının merkezidir. Türkiye’deki çalışan personelin %10’u şantiye ortamlarında ve yan sektörlerinde çalışmaktadır. Şantiyeler fabrika yapımı, baraj yapımı, yol ve köprü yapımı, ev ve toplu konut yapımı gibi birçok alanda hizmet verenlerin konakladıkları ortamlardırda aynı zamanda. Bu kadar ciddi sayıda insanın bu bölgede görev yapması demek büyük oranda barınma, yemek yeme, temizlenme, uyuma gibi alanlar şantiyelerin en başlıca yapıları arasına girmektedir. Daha doğrusu şantiye faaliyetine başlamadan personel ihtiyaçlarını karşılayacak yaşam alanlarının çoktan yapılıp, bitmiş olması gerekmektedir.

Şantiyelerin bu tür yaşam alanları ihtiyaçları en ekonomik ve hızlı çözüm olan konteynerler ile karşılanmaktadır. Şantiylerde mühendis, mimar gibi personelinin çalışacağı ofisler için Ofis Konteyneri ilk ihtiyaç olan konteynerdir. Diğer şantiye personelinin ise en önemli ihtiyacı uyuyacağı alan olan yatakhane konteyneri kullanılmaktadır. Tüm personelin ise ortak kullanacağı konteynerler ise şöyledir. Yemek yiyeceği alan için yemekhane konteyneri, temizlenme ihtiyacını karşılayacağı alanlar için wc, duş konteynerleridir. Bu yaşam konteynerleri aynı zaman da şantiye şartlarında kullanıldığı için çeşitli deforme sorunlarıyla kaşılaşmaktadırlar.

Neden Şantiye Konteyneri Tamir Hizmeti Almalıyım?

Bir inşaat firması yaptığı iş esnasında giderlerini çok iyi hesap etmelidir. Aksi durumda kâr edecekken zarar edecek duruma düşebilmektedir. Birçok giderini iyi hesaplayan firma ise iş bitiminde yaptığı işten ettiği kâr kadar birde sağlam kullandığı ekipmanlardanda kâr eder. Bunların başında ise konteynerlerin bakımlı ve sağlam olması gelmektedir.

Ortalama bir şantiye de ofis, yemekhane, yatakhane, wc, duş gibi temel ihtiyaç konteynerlerinden yaklaşık 30 adet olmakta. 30 adet konteynerin çürütülüp, hasar verdirilip kullanılamaz hale geldikten sonra çöpe atılması size ilerleyen dönemlerde yeni ciddi maddi zarar verecektir. Örneğin şantiye sırasında 30 konteynerden 15’i ciddi hasarlı halde bırakılsa ne diğer şantiyenize götürmeye değecektir, ne de ikinciel olarak tekrar satıp para kazandıracak halde olacaktır.

Şantiyenizde Konteyneriniz hasar aldığında muhakkak Alo Konteyner Tamiri’ni arayın adresiniz nerede olursa olsun profesyonel ekibimizle gelip konteynerinizi yerinde tamir ettirelim.

Şantiye Elinde Kalan Tüm Konteynerleri Satın Alıyoruz

Alo Konteyner Tamiri iş bitiminiz sonrası elinizde kalan tüm ikinciel konteynerlere taliptir. Şantiye işleriniz bittikten sonra konteynerlerinizi yeni şantiyenize taşımak sizler için masraflı ise dert etmeyin. Hemen Alo Konteyner Tamirini alo tamir hattımızdan arayın yada [email protected] mail adresine konteyner fotoğraflarınızla birlikte teklifinizi yazıp gönderin. Ürünlerinizi şantiyenizde çöpe terketmek yerine biz değerlendirelim. Hasarlı ürünlerinizi de satın alıyoruz.

Bunlarda ilginizi çekecektir...

× Satış Temsilcisi