Ankara Konteyner Tamiri

Ülkemizin sürekli büyüyen üretim ve ihracatı mevcuttur. Sanayimiz her geçen gün gelişmekte ve ihtiyaçlarımız sürekli artmaktadır. Yerli üretimimiz her alanda gelişmekte ve sürekli büyümektedir. Günümüz teknolojisi ve üretimimiz bu kadar gelişirken daha fazla alan ve yapı ihtiyacı oluşmaktadır. Hızlı büyümelerde büyük tesis yatırımları yapılamaktadır. Bu tesislerin yapım maliyetleri ciddi bir maliyet olmasının yanı sıra bir süre sonra bu büyüme oranlarında tesisler yeterli gelmemektedir. Tesis ihtiyaçlarında en ekonomik, hızlı ve kolay çözüm konteyner ve prefabrik modüler yapılar olarak öne çıkmaktadır.

Ankara Türkiye’nin ilk konteyner hizmetleri verilen şehridir. Ankarada bir çok firma ve şahıs ciddi oranda konteyner yapıları kullanmaktadır. Konteynerler metal yapılar olduğu için bakım ve tadilat isteyen yapılardır. Yuvam Konteyner sizlere Ankara’da tüm konteynerlerinizin tamir ve bakım hizmetini adresinizde vermektedir.

Ankara’da Konteyer Tamir Hizmeti

Konteyner ve prefabrik yapılar ise bir süre sonra tamir ve tadilata ihtiyaç duyan yapılardır. Eğer tamirleri ve bakımları düzenli yapılmazsa ekonomik olmak yerine masraflı olmaya başlayacaklardır. Alo Konteyner Tamiri sizlere konteynerinizdeki tüm deforme ve tadilatlar için adresinizde tamir ve bakım hizmeti vermektedir. Konteynerler modüler yapılardır.  Parçaları büyük oranda birbirine tırnaklarla geçmelidir. Bu sebeple tek bir parçayı direkt olarak yerinden sökmek oldukça zordur ve daha büyük sorunlara sebep olmaktadır. Bu tür modüler yapıları konusunda uzman ekipler aracılığı ile tamir ettirmelisiniz. Aksi durumda ödeyeceğiniz tutar çok daha fazla tutarlara ulaşabilemektedir.

Adresinizde Ne Tür Tamir Hizmeti Veriyoruz?

Konteynerlerin en çok zarar gören yerleri dış duvar sacları yada betopanlarıdır. Hasarlı sac ve betopan parçalarının sizin ölçülerinizde hazırlayıp birebir değişimini yapıyoruz. Eğer boyalı bir yüzeyse sizin renk koduna göre tekrar boyuyoruz. Ayrıca konteyner renkleriniz solmuş ise isteğiniz doğrultusunda konteynerinizin tüm boyasını da boya makinemizi de getirerek uzman boyama personelimiz ile yenileyebilmekteyiz.

Konteynerin bir diğer çok zarar gören bölümü iç duvar PVC lambirisi yada yine betopan kullanılmışsa betopanını değiştirmekteyiz. Betopan kullanılmış iç duvarınız boyanmış durumda olur. Yeni değişen betopan bölümlerini de sizin iç duvar renginiz ile aynı tonda boyamaktayız. İsteğe bağlı isterseniz tüm geri kalan betopanlarınızında boyalarını yine uzman boya ekibimiz ile yenilemekteyiz. Böylece solmuş, lekelenmiş duvar renkleriniz de yeniden boyanarak konteynerinizin yeni gibi görünmesini sağlamaktayız.

Konteynerinin ısınmasını sağlayan en büyük noktası duvarlar arasında kalan iç ısı yalıtımıdır. Ortam şartlarına uygun olmayan ortamlarda konteyneriniz duruyorsa zamanla konteyner alt yapısından çürümeler meydana gelir. Çürüyen noktalardan giren haşere en başta fare olmak üzere iç ısı yalıtım malzemelerinin tadını çok sevmekte ve kemirerek yalıtım malzemelerini yok etmektedirler. Bu sebeple konteynerinizin ısınması oldukça zor hale gelecektir. Uzman ekibimiz bu deformeyi tespit edip tüm iç ısı yalıtımınızı adresinizde yenilemektedir.

Konteynerinizin üzerinde bir çatı olması onun ömrünü oldukça uzatmaktadır ve ısınmada. Konteyneriniz de bir çatı yok ise dilerseniz sıfırdan bir çatı imal edip adresiniz de konteynerinize monte etmekteyiz. Yada bir çatınız varsa ve deforme olmuş durumdaysa tüm çatı yenileme ve tadilat işlemlerini adresinizde yapmaktayız. Üstünde çatı olmayan konteynerlerde en büyük yaşanan sorunlar ise çatıda kullanılan üst yalıtım sacının zamanla çürümesinden kaynaklı su alma sorunudur. Ayrıca imalat aşamasında oluşan ufak delikleri personel kendi insiyatifi ile silikonlayarak kapatıp sorunu geçiştirebilir. Silikon sıcak ve soğuğa maruz kaldıkça zamanla koruma işlevini kaybeder ve kapattığı yeri artık kapatamaz hale gelir. Bu tür deliklerde konteynerinizin su almasına adeta davetiye çıkarar. Bu gibi durumlarda konteynerinizin çatı sacının değişmesi kaçınılmaz olur. Aksi durumda içeriye aldığı su ile konteyner içerisindeki tüm eşyalarınıza, özellikle elektrik altyapınız ile elektrikli ürünlerinize ciddi zararlar verecektir.

Konteynerinizin en sağlam yerlerinden birisi zemin betopanıdır. Ülkemizde betopan teknolojisi oldukça gelişmiş durumdadır ve ülkemizde üretilerek ciddi bir ihraç malzemesi konumuna gelmiştir. Fakat bazen aksi durumlarda sert darbelere maruz kaldıklarında zemin betopanları da zarar görmektedir. Bu tür sağlam betopan malzemelerini bir kaç adet şeklinde bulmanız çok zor durumdadır. Yuvam Konteyner kendi stoklarından zemin betopanını adresinize kadar getirip konteynerizi tamir eder.

Zemin korumalarında eğer parke kullanmadıysanız, muhakak konteyner zemininizde mineflo diye tabir edilen bir koruma kaplaması mevcut olmaktadır. Mineflo ise esnek bir madde olması sebebiyle üzerinde mobilya sürüklemelerde yada sivri malzemelere üzerine bastırmada kolayca yırtılabilirler. Tüm mineflonuzu değiştirmeniz gerekmektedir, çünkü mineflolar bütün tek parça olarak konteynerinizin zeminin kaplamaktadırlar. Alo Konteyner Tamiri zemin mineflonuzuda adresinizde değiştirmektedir.

Tüm konteyner tamiri hizmetleri Yuvam Konteyner markası olan Alo Konteyner Tamiri ile adresinizde profesyonelce verilmektedir.

Ankara ISO Yük Konteyneri Tamiri

ISO yük konteynerleri %95’lere varan oranda ithal edilerek ülkemize gelmektedir. Parça bulunması oldukça zordur. Tamir işlemleri ise ancak işten anlayan profesyonel yük konteyneri tamiri ekipleri ile yapılması mantıklı olmaktadır. Alo Konteyner Tamiri tüm ISO yük konteynerlerinizi adresinizde tamir etmektedir. Çünkü Yuvam Konteyner aynı zaman da sıfır yük konteyneri imalatı yapmaktan gelen tecrübeye sahip bir firmadır.


Sorgulama etiketleri: Ankara Merkez, Akyurt, Altındağ konteyner tamiri, Ayaş, Balâ, Çankaya konteyner tamiri, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut konteyner tamiri, Gölbaşı konteyner tamiri, Kalecik, Kahraman Kazan, Keçiören konteyner tamiri, Mamak konteyner tamiri, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle konteyner tamiri, Beypazarı, Çamlıdere, Evren, Güdül, Haymana, Kızılcahamam, Nallıhan, Polatlı konteyner tamiri, Şereflikoçhisar

Bunlarda ilginizi çekecektir...

× Satış Temsilcisi