Konteyner Çatısı Yaptırma, Çatı Kapatma

Konteynerlerin ısı ve su yalıtımları ortalama seviyelerdedir. Daha doğrusu sonbahar gibi bazı yerlerde geceleri ısınma ihtiyacı olmazken konteynerler elektrikli soba seviyesinde bir ısınmaya ihtiyaç duymaktadır. Yazın sıcaklarda ise serinleme ihtiyacınızda kapınız ve pencereleriniz açık olmazsa bir klimalaya ihtiyacınız olmaktadır.

Konteynerler hali hazırda tavandan oluşan bir çatıya sahiptirler. Norminal şartlarda yağan bir yağmura, aşırıya kaçmayan bir sıcağa karşı dirençlidirler. Fakat sıcaklar fazlasıyla arttığı dönemlerde yada yağmurun fazlaca yağdığı anlarda bu direncini yitirebilmektedirler.

Böyle durumlarda konteynerinizin V tipi ikinci bir çatıya oldukça ihtiyaç duymaktadır. Konteyner çatısı imalatı ise ustalık gerektiren bir iştir. Konteynerinizin çatısında taşıyacağı yükü bilmek, çatınızın tutunacağı alanları bilmek en önemli noktalardan birisidir.

Konteyner Çatı Yaptırma

Alo Konteyner Tamiri 2007 yılından beri konteyner imalatından gelen tecrübesi ile sizlerin elindeki konteynerlerinizi çatı ile kapatıyor. Üstelik konteynerinizi herhangi bir yere taşımak zorunda kalmadan. Uzman ekibimizle adresinize ustalarımız ve ekipmanları ile gelip 42 m2’ye kadar olan çatı kapatmasını 1 günde daha üzeri alana sahip çatıları 2 gün içerisinde yapıp teslim ediyoruz.

Sizde konteynerinize çatı yaptırmak istiyorsanız hemen bizi arayınız, size özel fiyatımızı hesaplayıp söyleyelim yada eposta gönderelim.

Hangi Tarzlarda Çatı Yapıyoruz?

İsterseniz konteynerinizin tam üstünü kapatacak biçimde çatınızı yapmaktayız. İstersenizde yanlardan saçak çıkıntısı ile yapmaktayız. Yada konteynerinizin önünde yada istediğiniz başka bir bölümünde çatınızı daha uzun tutarak bir verandalı konteynere sahip olabilirsiniz. Böylece sabahları dışarıda yağmurdan ve güneşten korunacak biçimde kahvaltınızı yapabilir yada akşamları yemeğinizi dışarıda yiyebilir, çayınızı içebilirsiniz.

Çatı Yaptırmak İçin Neler Gereklidir?

Öncelikle konteynerize sandiviç panel çatımı yoksa trapez sac kaplamalı çatımı yaptırmak istiyorsunuz bunu belirliyoruz. Sandiviç panel çatılar trapez saclı çatılara nazaran aşırı güneşli günlerde ısı yalıtımında bir, iki tık daha iyi ısı yalıtımı sağlamaktadır. Ama genel sonuçta ikiside fazlasıyla işinizi görebilmektedir.

Çatınız için gerekli malzemeleri uzman ekibimiz ile adresinize gelmekte. Daha önceden fabrikasında hazırladığı çatı dikme bölümlerini kaynak makinesi ile montajlar ve gerekli kaplama işlemlerini gün sonuna kadar itina ile yapmaktadır.

Yapılmış Örnek Konteyner Çatıları

Bunlarda ilginizi çekecektir...

Yorumlar kapalı.

× Satış Temsilcisi