Reefer Konteyner Tamiri

Reefer depolama konteynerleri gıda ve ilaç sektörünün en önemli ayağını oluşturmaktadır. Gıda ve ilaçlar insan yaşamı için vazgeçilmez unsurlardır. Bu yüzden uygun saklama koşullarında depolanması bir gerekliliktir. Bu gibi durumlarda Reefer Konteyner en önemli depolama tercihi olarak öne çıkmaktadır. Reefer konteynerler sağlam yapısı ve ısı sızdırmaz özelliği ile içerisinde depolanan ürünleri güvenle muhafaza edebilir.

Reefer konteynerleri diğer yük konteynerlerinden ayıran en büyük özelliği ise soğutucu sisteme sahip olmalarıdır. Bünyesinde barındırdığı soğutma sistemi sayesinde bozulmaya müsait gıda ve ilaç türevi ürünlerin muhafaza edilmesi gereken oda sıcaklığında uzun süre ürünlerinizi koruyabilir.

Reefer konteynerlerin sürekli çalışır durumda olması gerekmektedir. En küçük zaman diliminde bile reefer konteyneriniz çalışmaz halde olursa içerisindeki ürünlerin bozulması kaçınılmaz olabilir. Bu tür durumlarda ciddi ekonomik kayıplar yaşayabilirsiniz.

Reefer Konteyneri Bakımı ve Tamiri

Reefer konteynerleri karmaşık bir soğutma alt yapısına sahiptir. Bu karmaşık yapısında çözümleri basite almanız ekonomik olarak kaçınılmaz zararlara uğramanıza sebep olur. Reefer konteynerde daima uzman firmalar ile periyodik olarak bakımlarınızı yaptırmanız daima size kâr sağlayacaktır.

Alo Konteyner Tamiri yılların getirdiği uzmanlık ve usta bakım kadrosu ile Reefer konteynerlerinizin hem bakım hem de tamirini kalite ile yapmaktadır. Reefer konteynerinizi bakım sahamıza alıp, gerekli bakım ve tamirlerini yapıp sizlere teslim etmekteyiz.

Bakım ve Tamir işlemleriniz için bizden fiyat teklifi istemeyi unutmayınız.

Bunlarda ilginizi çekecektir...

× Satış Temsilcisi