Kocaeli Konteyner Tamiri

Kocaeli Türkiye’nin nüfusa oranla en büyük imalat yapan fabrikalarına sahip şehrimiz. Kocaelinin üretim potansiyeli hem karasal nakliye hem de iki tarafının denizle çevirili olması sebebiyle deniz nakliyesi imkanı var. Kocaeli’de özellikle fabrika bünyelerin de ve yeni kurulan fabrika ve kent yapılaşmasında yaşam konteynerleri sıkça kullanılmaktadır. Aynı zaman da ihracat ve ithalatta iso yük konteynerleri de oldukça yoğun kullanılmaktadır.

Yaşam konteynerleri ve yük konteynerleri zamanla erezyona uğrar yani boya dökülmesi, sac delinmesi, pvc lambiri kaplaması, penceresi, zemin betopanı gibi bir çok noktası kırılıp dökülebilir. Özellikle tavan bölümleri zamanla paslanma ve darbelerle delinmekte ve en büyük sorun olan konteyner içerisine su basması riski ile karşı karşıya kalınmaktadır.

Alo konteyner tamiri adresiniz de hem yaşam konteynerinizin hem de iso yük konteynerinizin tüm tamir ve tadilat işlerini yapmaktadır. Kocaeli Gebze Organize sanayi bölgesinde 2007 yılından bu yana konteyner imalatı ve tamiratı hizmeti vermekteyiz.

Kocaeli’de Hangi Konteyner Tamir Hizmetlerini Vermekteyiz?

Konteynerinizin tavan sacı delindiğin de ya da konteyner tavanınıza fabrika yada şantiye alanında ağır birşey düştünde konteyner çatınız kullanılamaz hale gelecektir. Yağan yağmur büyük bir riskle konteyner içerisine dolacak, içeride yer alan evrak veya ürünleriniz deforme olacaktır. Bu tür sorunlara karşı en önemli nokta olan çatınızı acilen tamir ettirmeniz gerekmektedir. Çatı tavanını en itinalı biçimde kısa süre içerisinde tamir yapmaktayız.

Fabrikanız da bulunan ofis konteyneriniz müşterilerinizi ve önemli misafirlerinizi ağırladığınız yerlerinizden birisidir. Zamanla nemden ve dış darbelerden dolayı boyaları dökülür ve konteynerinizin dış görüntüsü sizin iş anlaşmalarınızı ve kalite itibarınızı zedelemeye başlar. Konteyner saclarının boyanması sıradan duvar boyama yada demir boyama ile bir olamaz. Uzman boya ekibimiz ve boyama makinası ile adresinize gelip konteynerinizi istediğiniz renk kodunda yada renk tonunda profesyonelce boyar ve konteynerinizin sıfır gibi yeni görünmesini sağlar.

Konteyner iç duvarlarınız da betopan yada pvc lambirileriniz kırıldıysa yada üzerlerine yapıştırılan artık çıkartılması da çözüm olmayan duvar panelleriniz de sıfır duvar betopanı yada PVC lambirisi ile değiştirmek konteynerinizin imajını ve kalitesini yükseltecektir. Yerli üretim kaliteli konteyner yedek parçalarımız ile adresinize kadar gelip hasarlı konteyner bölümlerinizi değiştirip onarmaktadır. Ayrıca betopanlarınızı da boyamaktadır.

Aynı zamanda iso yük konteynerlerini sıfır olarak imal etmekteyiz. Buradan aldığımız tecrübe ile iso yük konteynerlerinizin her türlü kapı, duvar, tavan, zemin hasarlarını itina ile adresiniz de tamir etmekteyiz.

Konteyner tamir fiyatı altmak için alo sipariş hattımızdan bizi arayınız yada [email protected] mail olarak göndermeniz yeterlidir. Acilen soracağınız soruları cep telefonu hattımızdan direk arayıp sorabilir yada aynı zamanda Whatsapp hattımız olan cep telefonumuza Whatsapp’dan sormak istediklerinizi yazabilirsiniz.


Sorgulama etiketleri: Kocaeli merkez konteyner tamiri, İzmit konteyner tamiri, Başiskele, Çayırova konteyner tamiri, Darıca, Derince, Dilovası, Gebze konteyner tamiri, Körfez konteyner tamiri, Gölcük, Kandıra, Karamürsel, Kartepe, Şekerpınar konteyner tamiri.

Bunlarda ilginizi çekecektir...

2 yorumlar

  1. ALİ GÜR

    300*800 wc duş mutfaklı konteynerim var çatısı akıtıyor. Bana ne şekilde yardımcı olabilirsiniz?

    1. Alo Konteyner Tamiri

      Merhaba Ali Bey. Konteynerlerin çatı sacları eğer gider meyilleri düzgün verilmezse üzerinde su tutuyor bir müddet sonra bu su çatı saclarını paslandırabiliyor. Böyle durumlarda konteynerinizin çatı bölümünde çürükler meydana gelmiş olabilir. Eğer çatı fotoğrafınızı bize bir gönderebilirseniz bi ön inceleme yapalım. Ayrıca adresinizi [email protected] mail adresimize gönderirseniz adresinizde hasar keşfi yapalım. Ardından fiyatını çıkaralım uygun görürseniz tamiratını hemen yaparız.

Yorumlar kapalı.

× Satış Temsilcisi