Standart konteynerler içi tek odalı tip konteynerlerdir, sadece oda olarak kullanılmaktadır. Full konteynerler ise içerisinde odanın yanı sıra WC/Duş, tuvalet, el yıkama lavabosu ve mutfak tezgahı olan konteynerlerdir. Eğer full konteyneriniz deki duş tekneniz de bir arıza yaşıyorsanız yada bunlar için bölünmüş odanızın zemini su sızdırıyorsa dert etmeyin.

Peki konteynerinizin Duş gibi sorunları için neler yapıyoruz?

Alo Konteyner Tamiri olarak tüm bu duş arızalarınızı yerinizde, konteyneriniz başka bir yere taşımadan tamirini yapıyoruz. Konteynerinizin duş teknesi kırıksa bunun tamirini yapıyoruz yada yenisi ile değiştiriyoruz. Bu değişim esnasında teknenin pis su gider bağlantılarında bir sorununuz varsa, tamirini ve yenilemesini yapıyoruz.

Konteynerinizin duş odasında zeminden su sızdırma varsa bilinki konteynerizin ömrü bı sızıntı sayesinde hızla tükenmeye başlayacaktır. Su metal için bir tehdittir ama içine kimyasal aşındırıcı karışmış bir su ise metal için katil sayılır.

Konteynerinizin duş odasının zemininin epoxy yenilemesini belirli periyotlarla yenilemeniz konteyner ömrünü oldukça uzatır. Alo Konteyner Tamiri olarak duş odanızın epoxy veya kalın boya yenilemesini adresiniz de yapıyoruz.

Konteyneriniz de Duş Yoksa Nasıl Yaparız?

Konteyneriniz de duş odası yoksa dert etmeyin, Alo Konteyner Tamiri istediğiniz ebatlarda duş odası bölmesini gerekli duvar malzemelerini ile yeriniz de böler, duş zemininizin su sızdırmazlığını sağlar, duş teknesini monte eder, isteğinize göre duş perdesi yada duşakabin yapar, duş pis su gideriniz için gerekli atık su tesisatını ve duş almanız için gerekli temiz su hattını çeker. Konteyneriniz güzel bir duş odasına kavuşur.

Sıcak Su Temini İçin Ne Yaparız?

Konteynerler taşınabilir yapılar oldukları için doğalgaz hattı ve kombi ile ısınmak biraz zor durumdur. Tabi bu durumlarda da isteğinize göre sanayi tipi doğalgaz tüpleri ve kombisi ile size sıcak su teminini sağlayacak ısıtıcı sistemi Alo Konteyner Tamiri olarak hem temin etmekteyiz hem de montajını adresiniz de yapmaktayız.

Elektrikli su ısıtıcısı yani kısacası şofben ise konteynerler için en pratik çözümdür. Alo Konteyner Tamiri sizin için uygun fiyatlı şofbeninizi de temin eder ve adresiniz de çalışır durumda kurulumunu yapıp size teslim eder. Eğer sizin aldığınız bir şofben var ise bunu da dert etmeyin, Alo Konteyner Tamiri olarak sizin şofbeninizin de kurulumunu adresiniz de yapmaktayız.

× Satış Temsilcisi