Gebze CNC Sac Kesimi ve Bükümü

CNC makinalar imalat yapan iş yerlerimizin metal işlerini önemli ölçüde yerine getiren makinalardır. Fakat bu tür makinalara sahip olmanın maliyeti günümüz şartlarında oldukça maliyetli ve imalat ihtiyacını karşılayacak iş potansiyeline sahip olmakta ayrı bir maliyete sahip. Bu tür durumlarda ihtiyacınız olan sacların kesim ve bükümünü dışarıya yaptırmak bir çok açıdan sizlere daha kârlı bir iş olacaktır.

Aylık 125 Ton Sac Bükme Kapasitesi

Paslanmaz, alüminyum, dkp sac, hrp sac, siyah sac, makine şaseleri ve parçaları, prefabrik konut, konteyner türleri, elektrik-elektronik cihaz kutuları, paslanmaz ıslak hacim ekipmanları ve çelik konstrüksiyon malzemelerinin bükümlerini istenilen ölçü ve açılarda, minimum 0.50 mm. maksimum 7 mm. kalınlık aralığında saclarınızın kesim ve büküm işlemlerini profesyonelce yapmaktayız. Günlük 5 ton, aylık 125 ton sac büküm kapasitemiz mevcuttur.

İster büktürmek istediğiniz saclarınızı siz getirin, istersen uygun fiyattan sizin için satın alıp CNC makinası ile sacınızı bükelim. Uzman CNC sac büküm kadromuz ile yıllardır hizmetinizdeyiz. Elinizde açılım çizimleriniz mevcutsa Flashdisk ile getirin, aynı ölçülerde bükme işlemini gerçekleştirelim.

Alo Konteyner Tamiri sahip olduğu makina ve profesyonel personel altyapısı ile Gebze de her türde sac kesiminizi yapmaktadır. Ayrıca istediğiniz ölçüler bilgisayar ortamında girilerek milim hesaplamalar dahip bükümleri ustalıkla bükülmektedir.

Gebze ve Tuzla bölgesinde Sac kesim ve büküm ihtiyaçlarınız için bizi arayınız yada teklif maili almak istiyorsanız [email protected] mail adresimizi eposta gönderiniz.

CNC Sac Kesim ve Büküm Hizmet Bölgelerimiz

Hizmet bölgemiz Kocaeli’nin Gebze, Çayırova, Darıca ilçeleri ile İstanbul’un Tuzla, Pendik, Kartal, Maltepe, Sultanbeyli, Sancaktepe, Çekmeköy, Ümraniye ve Şile ilçelerine hizmet vermekteyiz.

Bunlarda ilginizi çekecektir...

× Satış Temsilcisi