Konteyner Sac Bükümü

Konteyner imalatı profesyonel bir ekip ve imal edilecek kaliteli malzemelere ihtiyaç duyar. Konteyner imalatında kullanılan en önemli malzeme sacdır ama ondan önemlisi sacların büktürülmesidir. Konteyner yapılarında sağlamlığın önemli olduğu kadar ağırlık ve ekonomik olmasıda önemlidir. Komple bir demir kullanılması buradan oluşacak maddiyatı kaldırmayı hayale çevirir. Bundan dolayı sac kullanılması lazım. Fakat sacın yük direncini artırmak için bükülerek şekillendirmesi ve bu bükülmüş kıvrımlar sayesinde yük altındaki direncinin artırılması lazım.

Alo Konteyner Tamiri, Türkiye’nin önde gelen konteyner üretim firması Yuvam Konteyner’in bir markasıdır. Alo Konteyner Tamiri’nin ana hizmeti her türde konteynerin tüm sorunlarını adresinizde tamir ederek yapmasıdır. Bir diğer hizmeti ise sıfır konteyner imalatı için gerekli sacların imalatıdır.

Alo Konteyner Tamiri sizler için tüm konteyner sacı ve diğer tüm konteyner malzemeleri ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Ayrıca sizin kendi düz saclarınız mevcutsa bunlarında bükümünü yapmaktadır. Eğer sizin elinizde kendi sacınız mevcutsa dert etmeyin, hem istediğiniz ölçülerde kesimini hem de bükümünü ustalıkla yapmaktayız.

Hemen fiyat teklifi ve bilgi almak için Alo Tamir hattımızı arayınız yada [email protected] mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekecektir...

× Satış Temsilcisi