Konteynerler taşınabilir barınma yapıları olması sebebiyle dilediğiniz yerde konumlandırarak kullanabilmektesiniz. İstediğiniz yere taşıyıp konteynerinizi orada kullanmak güzel bir avantaj. Fakat konteyner de yaşamanın dezavantajları da var. Bunların en başındaki sorun Duş ve Tuvalet WC ihtiyacıdır. Duş almak, banyo yapmak için yine bir miktar daha süreniz olsa bile Tuvalet ihtiyacınız için konteyner yakınlarınızda bir WC yok ise bu sizin için ciddi bir sorun olacaktır.

Konteynerinizin içerisinde yaptıracağınız bir WC tuvalet sizi bu dertten kurtaracak tek çözümdür. Alo Konteyner Tamiri içerisinde wc olmayan konteynerlerinize adresinize gelip yerinde Tuvalet montajı yapmaktadır. Tuvaletiniz için gerekli duvar bölmesini, demir profillerinizi, iç yalıtımını, ışıklandırmasını yapmakta ve WC’nizi klozet yada ayak taşlı alaturka olarak konteynerinizin içinde dizayn edip yapmaktadır. Ayrıca temiz su hattı ile pis atık giderlerinin tesisatını konteynerinizin dış kısmına kadar yapmaktadır. Konteynerinizin dış kısmındaki tesisat hattı ise müşteriye aittir. Ayrıca WC içerisinde el yıkama lavabosunu ve temiz su tesisatını da yapmaktayız. Ayrıca konteynerinize Duş / Banyo ihtiyacınız olursa dilerseniz WC Duş aynı oda da dilerseniz de ayrı ayrı odalarda bölmeler yaparak Duş da ilave edebiliriz.

Konteynerinize Hangi Tür WC’ler Yapıyoruz?

  • Alafranga WC: Halk arasında oturaklı wc olarak geçen klozet olarak konteynerinize tuvalet yapmaktayız. Bu işlem de klozet zeminle aynı seviyede olduğu için daha hızlı ürün teslimi yapılmaktadır. Aynı zaman da konteyner içerisinde olduğu için koku hijyeni bakımından daha avantajlıdır.
  • Alaturka WC: Ayak basmalı tuvalet olarak geçen tuvalet taşından bir WC yaptırmak istiyorsanız, bu hizmeti de size vermekteyiz. Yanlız bu tür tuvalette eğer konteyner zemini yerden yükseltilmemişse, buna imkan yoksa tuvaletin alttan giderini verebilmek için konteynerinizin tuvalet içerisine yükseltme yaparak alaturka wcnizi yapmaktayız.

Tuvalet Duş Konteyneri Tamiri

Özellikle şantiyelerde tercih edilen çalışan işçilerin hem duş, hem de tuvalet ihtiyaçlarını gideren komple tuvalet wc konteynerine sahipseniz endişe etmeyin. Alo Konteyner Tamiri ekibi olarak yine adresinize gelip WC duş konteynerinizin tuvalet taşı, duş teknesi değişimini yapıyoruz, zemin betopanlarının, saclarının tamiri, duvar lambirilerinin tamirini, kapı tamirlerini ve diğer ihtiyacınız olan WC Duş konteynerinizin tamirini adresiniz de itina ile uzman ekibimizle yapmaktayız.

× Satış Temsilcisi