Yük Konteyneri Tamiri

Yük konteyneri taşımacılık sektörünün, ihracat ve ithalatın vazgeçilmez unsurlarındandır. Yük konteynerleri ile yer yer 90 Tona kadar varan yükler taşınabilmektedir. Zorlu hava şartlarında ve ortamlarda ürünler depolanmakta ve ülkeler arası sürekli taşınmaktadır. Denizlerde günlerce kalıp tuzlu suyun tahrip eden aşındırıcı deformasyonuna maruz kalmaktadır.

Yük konteynerlerini yıllarca kullanabilmektesiniz. Tabi yıllarca kullanmak için bakım ve tamirinide daima yerine getirmeniz gerekmektedir. Deniz taşımacılığında yük konteynerleri sağlam halleri ile olası bir deniz kazasında suya düştüklerinde ortalama 4 saat batmadan su üzerinde kalmaları gerekmektedir. Fakat ufak bir duvar, tavan, taban, kapı gibi hasarlı bölgesi varsa maalesef dakikalar içerisinde sulara gömülür. Ayrıca diğer ortamlarda da içerisine haşereler girebilir. Şiddet yada normal yağmur ve kar yağdığı anlarda üzerindeki ufak hasarlarda dahi içerisine su alacaktır. Böyle durumlarda yük konteyneri içerisindeki ürünler sorunlar yaşayabilirsiniz.

Yük konteyneri tamiri, Alo Konteyner Tamiri hizmeti ile adresinizde yapılmaktadır. Konteynerlerinizin her türlü hasarı tespit edilip, uzman ekibimiz tarafından onarılmaktadır. Bakımlı konteyneriniz ile ürünleriniz yıllarca kullanmaya devam edersiniz.

Yük Konteyneri Tamiri Fiyat Teklifi İsteyin

Elinizdeki konteynerlerin varsa belirgin hasarları, fotoğraflayıp alo sipariş hattımıza Whatsapp üzerinden gönderebilirsiniz yada [email protected] mail adresine gönderebilirsiniz.

Belirgin olmayan kusurlar için keşif ekibimiz adresinize gelip gerekli incelemeleri yapmaktadırlar. Fiyat teklifimizin ardından tamir işlemleriniz kısa sürede adresinizde yapılmaktadır.

Bunlarda ilginizi çekecektir...

× Satış Temsilcisi