İstanbul Konteyner Tamiri

İstanbul konteyner ihtiyaçlarının en çok olduğu şehir olmasına karşın aynı zaman da Türkiye’de en çok konteyner üretimi yapan şehirlerden birisi. Konteynerler pratik üretim kabiliyetin sahip yapılar. Bu pratik yapıma sahip konteynerlerin ufakta olsa kusurları da mevcut.

Konteynerlerde Genelde Hangi Arızalar Çıkar?

Konteyner Dışındaki Sorunlar

Konteynerlerin çoğu büyük oranda sac ve plastikten yapılan ev ve ofis yapılarıdır. Bu yapısından dolayı en çok kusur aldığı nokta sert cisimlerin çarpması sonucu konteyner dış duvar saclarının delinmesi, ezilmesi ve yerinden patlamasıdır. Ayrıca konteyner sorunlarından bir diğeri de çatı saclarıyla ilgili sorunlar. Bazı durumlarda üretim aşamasında kalitesiz işçilik sebebiyle sac araları düzgün vidalanıp, silikonlanmamakta. Ayrıca işçiler bazı durumlarda sacı tutturacağı alta gelen profili vidalama esnasında denk getiremeyince sacda delikler bırakıp bu hatayı göz ardı etmekteler, o bölgelere silikon kimi zaman çekmekteler, kimi zaman da gizlemekteler. Bir diğer çatı sacı hatası da sacların köşelere gelen noktalarında yağmur suyunun su boşaltım kanalına akacak su meyilini vermemelerinden kaynaklanan hatadır. Bu tip durumlarda delik bırakılan yerlerden yada delik olduğu halde silikonla kapatılmaya çalışılan yerlerden yağmur esnasında su almaktadır. Bu tür durumlar da şiddetli bir yağmur yağma esnasında konteyneriniz çok ciddi su alacak ve konteyner içersinde ciddi su sorunları yaşayacaksınız.

Konteyner İçerisindeki Sorunlar

Konteynerlerin iç kısmından eğer PVC lambiri duvar ve tavan kaplaması kullanılmışsa iyi kullanım da kaliteli bir üründür fakat PVC plastik sert yapıdadır. Bu sert yapısından dolayı kesici veya delici bir cismin çarpması sonucu kolayca delinmeye ve kırılmaya müsait durumdadır. Ayrıca PVC lambirinin yapısı gereği petrol ürünü olması sebebiyle yanmaya çok müsait bir üründür. Konteynerinizin iç kısmında kullanım aşamasında çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Eğer konteyner içerisinde elektrikli yada kömür kullanılacak tipte soba kullanacaksanız muhakkak betopan kaplamalı konteyner kullanmanızı öneririz.

Konteynerlerin elektrik alt yapısı da çok önemlidir. Bir çok konteyner firması imalat aşamasında konteynerin içerisine çok fazla priz koymazlar ve sigortayı da bu priz durumuna göre koyarlar. Aşırı yük bindirecek elektrikli soba, ketıl gibi yüksek güç tüketen aletler kullanıldığında bu alt yapı elektrik akımını kaldıramayabilir ve yangına davetiye çıkarabilir.

Eski bir ata sözünü örnek alacak olursak, ucuz etin yahnisi bu kadar olur. Bu yüzden fiyat sizin için her zaman ön planda olmamalı.

İstanbul’da Nasıl Konteyner Tamiri Yaptırabilirim?

Konteyneriniz de hangi arıza ve hasar olursa olsun Alo Konteyner Tamiri sizlere İstanbul’un tüm ilçelerinde sizlere hizmet vermektedir. 2007 yılından bu yana konteyner sektöründe kalitelisi ile hizmet veren Alo Konteyner Tamiri adresinize kadar gelip konteynerinizin tüm arızalarını yerinde giderir.

Konteynerinizi tamir etmeniz için yapmanız gereken;

 • Cep telefonunuzla konteynerinizin arızalı yerlerinin fotoğraflarını çekin
 • WhatsApp hattımızı telefonunuza ekleyin yada buradaki linke tıklayın.
 • Fotoğrafları Whatsapp hattımıza gönderin ve dilerseniz oradan isteklerinizi yazın yada bizi arayın.

Arama etiketleri: İstanbul merkez, Adalar, Arnavutköy, Ataşehir konteyner tamiri, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy konteyner tamiri, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy konteyner tamiri, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik konteyner tamiri, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla konteyner tamiri, Ümraniye konteyner tamiri, Üsküdar, Zeytinburnu konteyner tamiri

Bunlarda ilginizi çekecektir...

2 yorumlar

 1. elif polat

  Merhabalar, istanbulun bir çok yerinde şantiyelerimiz var, konteynerlerimizde zaman zaman tadilat ihtiyaçlarımız oluyor. Bunlarla ilgili fiyatları belirlemek için keşif mi yapıyorsunuz ne şekilde fiyat alabiliyoruz yardımcı olur musunuz?

  1. Alo Konteyner Tamiri

   Tabi ki istanbul ve marmara bölgesindeki diğer şehirlerin hepsine adresiniz de konteyner tamiri hizmetimiz var Elif Hanım. Fiyatlandırma için öncelikle konteynerlerinizin bir kaç tanesinin arızalı bölgelerinin fotoğraflarını Cep telefonu hattımıza Whatsapp’dan gönderin. Bir ön fiyat çıkaralım. Uygun karşılarsanız adresinize gelip keşif yapalım net fiyatlandırmayı çıkaralım size. Yada [email protected] mail adresimize mail olarak da gönderebilirsiniz.

Yorumlar kapalı.

× Satış Temsilcisi