Aktim Firmasının 20lik Yük Konteyner Boya Yenilemesi Yapıldı

Yük konteynerleri 40 yıla yakın ağır şartlarda görev yapan nakliye ürünleridir. En zorlu hava ortamlarını yaşatan denizcilik taşımacılığında kullanılan tek taşımacılık ürünüdür. Bu sebeple çok zorlu hava şartlarında kullanılması konteyner boyalarına büyük zararlar vermektedir. Eğer yük konteyner boyalarının belirli aralıklarla yenilenmemesi durumunda kısa sürede paslanıp çürüyecektir. Böylece kullanılamaz hale gelmesi kaçınılmaz olacaktır. Yük konteynerlerinin ortalama 3 yılda bir boya yenilemesi ve kapı contalarının yenilenmesi yıllarca sağlam biçimde kullanmanızı sağlayacaktır.

Aktim grup firmasına ait 20lik yük konteynerinin boya yenilemesi uzman ekibimizce titizlikle yapıldı ve üzerindeki yer alan eski kapasite bildirimlerini gösteren ve konteyner seri numarasının yer aldığı etiketleri yeniden basılıp konteyner üzerine uygulandı.

Yuvam Konteyner olarak Alo Konteyner Tamiri ekibimizle İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Yalova ve Bursa bölgesindeki tüm yük konteyner boya yenileme ihtiyaçlarınızda sizlere dilerseniz sizin adresiniz de dilerseniz fabrikamızda hizmet vermekteyiz.

Bunlarda ilginizi çekecektir...

× Satış Temsilcisi